• one
 • tw
 • three
 • rrip transportues

  rrip transportues

 • Driving zinxhir

  Driving zinxhir

 • transportues

  transportues

Rreth nesh

Ne prodhojnë një shumëllojshmëri të pajisjeve automatike linjë kuvendit transportues dhe rripin e rrjetit të transmisionit, zinxhir, pajisjeve të transportit dhe pajisje dhe produkte të tjera ndërmarrje profesionale të bazuara.
Themeluesi i kompanisë besonte se cilësia është në thelbin e mbijetesës ndërmarrjeve, dhe ky është parimi që i ka qeverisur biznesit tonë gjatë 20 viteve të ekzistencës sonë. Reputacioni ynë në rritje në industrinë e çuar produkteve tona në tregjet e Azisë Jug-lindore fqinje. Dhe me qëndrueshmërinë reputacionin tonë qëndron në angazhimin e ekipit tonë në përmirësim të vazhdueshëm.

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

WhatsApp Online Chat !